Loading
Certyfikat ISO 9001

ROMA ZATRZASK*****

 • papier-icon-catipack folia

  LDPE – folia polietylenowa o niskiej gęstości (nieszeleszcząca); HDPE – folia sztywna, szeleszcząca o wysokiej gęstości; MDPE – mieszanka LDPE i HDPE (nieszeleszcząca, matowa), przezroczysta, daje efekt tzw. „oszronionej szyby”

 • uszlachetnienia-icon uszlachetnienia

  Laminat błyszczący, matowy, Hot stamping

 • uchwyt-icon uchwyt

  Uchwyty plastikowe zatrzaskowe

 • wytrzymalosc-icon wzmocnienia

  Opcjonalnie wzmocnienie spodu

 • formaty-icon formaty

  min. 21 x 25 max. 55 x 45 (cm)

 • nadruk-icon nadruk

  Flexo

 • naklad-icon nakład

  od 2 000 szt.

 • catipack-opis opis

  Torby foliowe to ciekawy odpowiednik dla papierowych toreb reklamowych. Dają wiele możliwości personalizacji i są estetyczną oprawą dla Twojego produktu.
  ROMA ZATRZASK to torba foliowa Premium z zamykaną krawędzią górną na zatrzask. Dostępna jest w wersji z bokami lub ze spodem. Opakowanie może być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.

  Nasze torby reklamowe wykonujemy z materiałów wysokiej jakości. Do produkcji wykorzystujemy takie folie jak: LDPE – jest to folia polietylenowa o niskiej gęstości (nieszeleszcząca); HDPE – czyli folia sztywna, szeleszcząca o wysokiej gęstości; MDPE – to mieszanka folii LDPE oraz HDPE, charakteryzuje się średnią gęstością (nieszeleszcząca), jest matowa, a jednocześnie przezroczysta, dzięki czemu daje efekt tzw. szronienia.

  Uszlachetnienie wykorzystywane w produkcji toreb reklamowych ROMA ZATRZASK uzyskujemy dzięki nałożeniu dodatkowej warstwy. W tym celu najczęściej wykorzystujemy laminat błyszczący lub matowy kładziony na całą powierzchnię lub wybiórczo na poszczególne elementy grafiki, uzyskując wspaniały efekt wizualny. Uszlachetnienie możemy uzyskać również dzięki takiej metodzie jak Hot stamping czyli termodruk.

  Uchwyty dla tego modelu wykonywane są w formie plastikowej z zatrzaskami. Oprócz funkcji estetycznej pełni rolę ochronną, np. przed warunkami atmosferycznymi.

  Wzmocnienia mogą być umieszczone opcjonalnie na spodzie torby foliowej.

  Format, w jakim są produkowane torby reklamowe ROMA ZATRZASK, to minimum 21 cm x 25 cm, a maksymalnie 55 cm x 45 cm. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk wykonujemy metodą flexo, która jako niezwykle uniwersalna technika daje świetne możliwości elastycznego zadruku na rożnych podłożach z wykorzystaniem szybkoschnących farb.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 2 000 sztuk.

  Czytaj więcej