Loading
Certyfikat ISO 9001

ECO BAGS

 • papier-icon-catipack materiał

  Papier Kraft biały lub beżowy, powlekany

 • uszlachetnienia-icon-catipack uszlachetnienia

  Laminat błyszczący, matowy,

 • formaty-icon-catipack formaty

  27 x 16 x 24, 32 x 21 x 27 // 28 x 14 x 30, 32 x 20 x 34, 32 x 14 x 28, 36 x 20 x 34

 • nadruk-icon-catipack nadruk

  Flexo

 • naklad-icon-catipack nakład

  Od 500 szt. z indywidualnym nadrukiem

 • catipack-opis opis

  W naszej ofercie znajdziesz praktyczne i stylowe opakowania z szerokim dnem, dzięki którym można wygodnie włożyć i przenieść serwowane przez Ciebie specjały. To idealne rozwiązanie, które docenią klienci renomowanych restauracji, barów, hoteli czy cukierni.

  Spośród naszej bogatej oferty opakowań reklamowych dużą popularnością cieszy się model ECO BAGS. To ekonomiczna i ekologiczna wersja torby papierowej ze specjalnym szerokim spodem, który ułatwia zapakowanie na wynos i transport dań z restauracji, sushibarów a także wyrobów cukierniczych. Opakowanie pełni jednocześnie funkcję reklamową – dzięki personalizowanym nadrukom pozwala na dodatkową identyfikację Twojej marki.

  Opakowanie ECO BAGS może być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.

  Nasze torby reklamowe z przeznaczeniem na wynos wykonujemy z materiałów wysokiej jakości, przy jednoczesnej trosce o środowisko. Na Twoje życzenie do produkcji możemy użyć papierów certyfikowanych FSC. Standardowo do produkcji wykorzystujemy papier powlekany – z dodatkowym uszlachetnieniem, łatwy w zadruku oraz Kraft – gładki w kolorze białym lub beżowym.

  Uszlachetnienie wykorzystywane w produkcji toreb ECO BAGS to najczęściej laminat błyszczący lub matowy kładziony na całą powierzchnię lub wybiórczo na poszczególne elementy grafiki.

  Uchwyty w torbach reklamowych ECO BAGS są papierowe w wersji płaskiej lub skręcanej. Uchwyty są doklejane.

  Formaty, w jakich produkowane są opakowania reklamowe na wynos ECO BAGS, to m.in. wymiary (cm): 27 x 16 x 24, 32 x 21 x 27, 28 x 14 x 30, 32 x 20 x 34, 32 x 14 x 28, 36 x 20 x 34. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk na ekonomicznych torbach na wynos wykonujemy metodą flexo, która jako niezwykle uniwersalna technika daje świetne możliwości elastycznego zadruku na rożnych podłożach z wykorzystaniem szybkoschnących farb.

  Nakład minimalny to 500 sztuk przy zamówieniach z indywidualnym nadrukiem.

  Czytaj więcej