Loading
Certyfikat ISO 9001

FLEXI UP****

 • papier-icon-catipack folia

  HDPE – folia sztywna, szeleszcząca o wysokiej gęstości; PELD, ESPANSO

 • uszlachetnienia-icon uszlachetnienia

  Lakier matowy

 • uchwyt-icon uchwyt

  Foliowy dogrzany do górnej krawędzi, prostokątny z wycięciem w kształcie fasolki

 • wytrzymalosc-icon-catipack wzmocnienia

  Dogrzanym wystający pasek folii

 • formaty-icon-catipack formaty

  min 35 x 35 +5, max 60×50+5 (cm)

 • nadruk-icon-catipack nadruk

  Flexo

 • naklad-icon-catipack nakład

  od 5 000 szt.

 • catipack-opis opis

  Torby foliowe to ciekawy odpowiednik dla papierowych toreb reklamowych. Dają wiele możliwości personalizacji i są estetyczną oprawą dla Twojego produktu.
  FLEXI UP to stylowa torba foliowa z formowanym spodem i elegancką, wystającą rączką. Opakowanie może być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.

  Nasze torby reklamowe wykonujemy z materiałów wysokiej jakości. Do produkcji toreb reklamowych FLEXI UP wykorzystujemy takie folie jak: LDPE – jest to folia polietylenowa charakteryzująca się niską gęstością (nieszeleszcząca); HDPE – czyli folia zdecydowanie sztywniejsza, szeleszcząca o wysokiej gęstości oraz folię ESPANSO.

  Uszlachetnienie wykorzystywane w produkcji toreb reklamowych FLEXI UP uzyskujemy dzięki nałożeniu dodatkowej warstwy. W tym celu najczęściej wykorzystujemy lakier matowy kładziony na całą powierzchnię lub wybiórczo na poszczególne elementy grafiki, uzyskując wspaniały efekt wizualny.

  Uchwyty dla tego modelu wykonywane są z folii dogrzanej do górnej krawędzi. W ten sposób uzyskujemy elegancką, wystającą rączkę w prostokątnej formie, która posiada wygodne wycięcie w kształcie fasolki.

  Wzmocnienia w tego typu torbach foliowych nie są wykonywane. Model FLEXI UP jest zgrzewany na bokach oraz w miejscu mocowania uchwytów.

  Format, w jakim produkowane są torby reklamowe FLEXI UP, to minimum 35 cm x 35 cm + 5 cm, a maksymalnie 60 cm x 50 cm + 5 cm. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk na tym modelu torby foliowej wykonujemy metodą flexo, która jako niezwykle uniwersalna technika daje świetne możliwości elastycznego zadruku na rożnych podłożach z wykorzystaniem szybkoschnących farb.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 5 000 sztuk.

  Czytaj więcej