Loading
Certyfikat ISO 9001

VENEZIA*****

 • papier-icon-catipack papier

  Kraft – gładki: biały i beżowy / Ribbed – prążkowany: biały, beżowy / Powlekany: biały / Elastokraft – drobno prążkowany: biały / Ozdobny – oryginalne faktury, barwiony w masie

 • uszlachetnienia-icon uszlachetnienia

  Laminat błyszczący i matowy, lakier UV, Hot stamping, Embossing, Soft Touch, Glitter, efekt metaliczny

 • uchwyt-icon uchwyt

  Sznurek bawełniany lub syntetyczny, papierowy pleciony, tasiemka atłasowa, bawełniana, wycięcie, rurka PP

 • wytrzymalosc-icon wzmocnienia

  Wzmocnienie krawędzi górnej i spodu

 • formaty-icon formaty

  min.17/23 x 09 x 20; max. 50/60 x 16 x 49

 • nadruk-icon nadruk

  Offset

 • naklad-icon nakład

  500 szt.

 • catipack-opis opis

  Torby papierowe to najbardziej pożądane opakowania reklamowe, które zyskują coraz więcej zwolenników. VENEZIA to ekstrawagancka torba papierowa w kształcie trapezu z przewlekanymi uchwytami. To propozycja dla tych, którzy pragną wyróżniać ciekawym designem. Opakowanie może być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.

  Nasze torby reklamowe wykonujemy z materiałów wysokiej jakości. Papier bazowy do produkcji oferujemy aż w pięciu rodzajach: Kraft – jest to papier gładki w kolorze białym lub beżowym; Ribbed – to model prążkowany, dostępny w kolorze białym i beżowym; Powlekany – to wzór z dodatkowym uszlachetnieniem, dostępny jest w kolorze białym; Elastokraft – papier z drobnym prążkowaniem w kolorze białym; Ozdobny – model ten pozwala na najbardziej dowolne i oryginalne faktury, papier barwione jest w masie w dowolnym kolorze.

  Uszlachetnienie wykorzystywane w produkcji toreb reklamowych VENEZIA to najczęściej laminat błyszczący i matowy oraz lakier UV. Uszlachetnienie możemy uzyskać również dzięki takim metodom jak: Hot stamping czyli termodruk, tłoczenie Embossing, użycie folii Soft Touch lub brokatowej Glitter oraz poprzez dodanie efektu metalicznego.

  Uchwyty mogą być wykonane ze sznurka bawełnianego lub syntetycznego oraz tasiemek atłasowych i bawełnianych. Inne dostępne materiały to uchwyt papierowy pleciony lub tworzony z rurki PP. Uchwyty mogą być również wykonane w formie wycięcia z odpowiednim wzmocnieniem lub bez.

  Wzmocnienia w torbach papierowych znajdują się na spodzie oraz wzdłuż górnej krawędzi.

  Format, w jakim produkowane są torby reklamowe VENEZIA, to minimum 17/23 cm x 9 cm x 20 cm, a maksymalnie 50/60 cm x 16 cm x 49 cm. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk na wszystkich modelach wykonywany jest metodą offset, która najlepiej sprawdza się w druku dla tego typu produktów.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 500 sztuk.

  Czytaj więcej