Loading
Certyfikat ISO 9001

VERONA*****

 • papier-icon-catipack papier

  Kraft – gładki: biały i beżowy / Ribbed – prążkowany: biały, beżowy / Powlekany: biały / Elastokraft – drobno prążkowany: biały / Ozdobny – oryginalne faktury, barwiony w masie.

 • uszlachetnienia-icon uszlachetnienia

  Laminat błyszczący i matowy, lakier UV, Hot stamping, Embossing, Soft Touch, Glitter, efekt metaliczny

 • uchwyt-icon uchwyt

  Tasiemka baweniana, atłasowa lub rypsowa

 • wytrzymalosc-icon wzmocnienia

  Opcjonalnie wzmocnienie spodu tekturą

 • formaty-icon formaty

  Dowolne – zapytaj nas o dostępne

 • nadruk-icon nadruk

  Offset

 • naklad-icon nakład

  500 szt.

 • catipack-opis opsi

  Torby papierowe to najbardziej pożądane opakowania reklamowe, które zyskują coraz więcej zwolenników. VERONA to ekskluzywna torba papierowa w formie saszetki zaprojektowana jako opakowanie prezentowe. Posiada dodatkowe zamknięcie w formie klapki umieszczonej od góry, przez którą przewleczona jest tasiemka. Nadaje to jej jeszcze większej elegancji, a przy okazji w tajemniczy sposób skrywa swoją zawartość. Opakowanie może być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.

  Nasze torby reklamowe wykonujemy z materiałów wysokiej jakości. Papier bazowy do produkcji oferujemy aż w pięciu rodzajach: Kraft – jest to papier gładki w kolorze białym lub beżowym; Ribbed – to model prążkowany, dostępny w kolorze białym i beżowym; Powlekany – to wzór z dodatkowym uszlachetnieniem, dostępny jest w kolorze białym; Elastokraft – papier z drobnym prążkowaniem w kolorze białym; Ozdobny – model ten pozwala na najbardziej dowolne i oryginalne faktury, papier jest barwiony w masie w dowolnym kolorze.

  Uszlachetnienie wykorzystywane w produkcji toreb reklamowych VERONA to najczęściej laminat błyszczący i matowy oraz lakier UV. Uszlachetnienie możemy uzyskać również dzięki takim metodom jak: Hot stamping czyli termodruk, tłoczenie Embossing, użycie folii Soft Touch lub brokatowej Glitter oraz poprzez dodanie efektu metalicznego.

  Uchwyty dla tego modelu toreb reklamowych mogą być wykonane z tasiemki bawełnianej, atłasowej lub rypsowej.

  Wzmocnienia znajdują się na spodzie oraz wzdłuż górnej krawędzi.

  Format, w jakim produkowane są torby papierowe VERONA, jest dowolny. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk na wszystkich modelach wykonywany jest metodą offset, która najlepiej sprawdza się w druku dla tego typu produktów.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 500 sztu