Loading
Certyfikat ISO 9001

PUDEŁKA OZDOBNE

 • papier-icon-catipack materiał

  Karton powlekany, karton ekologiczny lub ozdobny

 • uszlachetnienia-icon-catipack uszlachetnienie

  Laminat błyszczący, matowy, lakier UV, Embossing, Hot stamping, lakier hybrydowy, metaliczny i inne

 • opcje-icon-catipack opcje

  Ozdoby lub okienka

 • formaty-icon-catipack formaty

  Dowolne – zapytaj nas o dostępne

 • nadruk-icon-catipack nadruk

  Offset

 • naklad-icon-catipack nakład

  1 000 szt.

 • catipack-opis opis

  Pudełka kartonowe to ciekawa alternatywa dla toreb reklamowych, dzięki której Twoje produkty będą prezentować się jeszcze bardziej ekskluzywnie. PUDEŁKA OZDOBNE to wyjątkowe opakowania reklamowe, które sprawią Twoim klientom dodatkową radość z zakupów. Dowolność formatu oraz wykończenia daje wiele możliwości personalizacji. Opakowanie może być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.

  Nasze pudełka reklamowe wykonujemy z materiałów wysokiej jakości. Do produkcji wykorzystujemy: karton powlekany – o gładkiej powierzchni, charakteryzuje się łatwością zadruku; karton ekologiczny – to karton niepowlekany, wyprodukowany w 100% z makulatury, dostępny w kolorze beżowym oraz karton ozdobny – ten rodzaj kartonu pozwala na najbardziej dowolne i oryginalne faktury, karton jest barwiony w masie w dowolnym kolorze.

  Uszlachetnienie wykorzystywane w produkcji kartonowych PUDEŁEK OZDOBNYCH to najczęściej laminat błyszczący i matowy, lakier UV oraz lakier hybrydowy, który daje możliwość uzyskania na jednej powierzchni dwóch wizualnie różnych lakierów – błyszczącego i matowego. Uszlachetnienie możemy uzyskać również dzięki takim metodom jak: Hot stamping czyli termodruk, tłoczenie Embossing oraz poprzez dodanie efektu metalicznego. Masz inny pomysł? Powiedz nam o tym!

  Dodatkowe opcje wykończenia to rożnego rodzaju ozdoby wykonane według indywidualnych zamówień oraz przezroczyste okienka, dzięki którym Twój produkt będzie doskonale wyeksponowany.

  Wzmocnienia dla tego modelu opakowań reklamowych możemy wykonać na Twoje życzenie. Dostępne są wkładki wzmacniające oraz wypelniacze stabilizujące produkty w odpowiedniej pozycji.

  Format, w jakim produkowane są PUDEŁKA OZDOBNE, jest dowolny. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk na wszystkich modelach wykonywany jest metodą offset, która najlepiej sprawdza się w druku dla tego typu produktów.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 1 000 sztuk.

  Czytaj więcej