Loading
Certyfikat ISO 9001

Tasiemki Satynowe

 • papier-icon-catipack materiał

  Atłasowa, gładka, rypsowa, pojedynczo satynowana Standard, podwójnie satynowana Premium, Mutlicolor i wiele innych

 • formaty-icon-catipack formaty

  od 0,5 cm do 4,6 cm

 • nadruk-icon-catipack nadruk

  Wypukły lub płaski, Hot stamping, Premium HS, CMYK

 • naklad-icon-catipack nakład

  W zależności od rodzaju, wg zapytania

 • catipack-opis opis

  W naszej ofercie znajduje się rozmaity wybór wysokiej jakości tasiemek, ozdób i dodatków. Są one doskonałym uzupełnieniem opakowań dla różnego rodzaju produktów. To właśnie te wykończenia mogą być elementem, który postawi kropkę nad i w spersonalizowanym opakowaniu Twojego produktu. Tasiemki, ozdoby i dodatki mogą tworzyć spójną całość w klasycznym stylu z wybraną torebką czy pudełkiem lub mogą też nadać opakowaniu nutę ekstrawagancji i szaleństwa. Wybór należy do Ciebie, a my z chęcią pomożemy Ci podjąć tę decyzję. Warto zaznaczyć, że tasiemki pełnią zarówno funkcję dekoracyjną, jak i reklamową dzięki możliwości personalizacji zadruku. Świetnie sprawdzają się także do pakowania prezentów lub jako bardziej wyszukany model uchwytu do toreb reklamowych.

  Mogą być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem. Oferujemy różne kolory oraz wzory, a także tasiemki z indywidualnym nadrukiem.

  Do wyboru proponujemy różnego rodzaju materiały, m.in.: atłasowa, gładka, rypsowa, pojedynczo satynowana, standard, podwójnie satynowana, premium oraz mutlicolor.

  Formaty, w jakich produkowane są nasze TASIEMKI SATYNOWE, to szerokość od 0,5 cm do 4,6 cm. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk może być wykonany na płasko lub jako nadruk wypukły, który jeszcze bardziej uatrakcyjnia materiał i nadaje Twojemu produktowi dodatkowej elegancji. Nadruk wykonujemy także metodą Hot Stamping, czyli tak zwanym termodrukiem oraz tą samą metodą, ale w jeszcze wyższej wersji – Premium Hot Stamping. Inna dostępna metoda to popularny i wyjątkowo uniwersalny nadruk w formacie kolorystycznym CMYK.

  Nakład ustalamy indywidualnie dla danego zamówienia w zależności od rodzaju wybranych materiałów, formatów oraz wykończeń.

  Czytaj więcej