Loading
Certyfikat ISO 9001

DKT**

 • papier-icon-catipack folia

  LDPE – folia polietylenowa o niskiej gęstości (nieszeleszcząca); MDPE – mieszanka LDPE i HDPE (nieszeleszcząca, matowa), przezroczysta, daje efekt tzw. „oszronionej szyby”

 • uszlachetnienia-icon uszlachetnienia

  Lakier matowy

 • uchwyt-icon uchwyt

  Wycięcie w kształcie fasolki

 • wytrzymalosc-icon wzmocnienia

  Doklejany pasek folii przy uchwycie

 • formaty-icon formaty

  min. 22 x 30 max. 65 x 58 (cm)

 • nadruk-icon nadruk

  Flexo

 • naklad-icon nakład

  Od 5 000 szt.

 • catipack-opis opis

  Torby foliowe to ciekawy odpowiednik dla papierowych toreb reklamowych. Dają wiele możliwości personalizacji i są estetyczną oprawą dla Twojego produktu.
  Model DKT to popularna torba foliowa z formowanym spodem i wygodnym uchwytem ze wzmocnieniem. Opakowanie może być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.

  Nasze torby reklamowe wykonujemy z materiałów wysokiej jakości. Do produkcji wykorzystujemy takie folie jak: LDPE – jest to folia polietylenowa o niskiej gęstości (nieszeleszcząca) oraz MDPE – czyli mieszankę folii LDPE oraz HDPE, która charakteryzuje się średnią gęstością (nieszeleszcząca), wyróżnia ją to, że jest matowa, a jednocześnie przezroczysta, dzięki czemu daje efekt tzw. „oszronionej szyby”.

  Uszlachetnienie wykorzystywane przy produkcji toreb reklamowych DKT uzyskujemy dzięki nałożeniu dodatkowej warstwy. W tym celu najczęściej wykorzystujemy lakier matowy kładziony na całą powierzchnię lub wybiórczo na poszczególne elementy grafiki, dzięki czemu możemy uzyskać wspaniały efekt wizualny.

  Uchwyty dla tego modelu torby foliowej wykonywane są w formie wygodnego i uniwersalnego wycięcia w kształcie fasolki.

  Wzmocnienia w torbach foliowych typu DKT wykonujemy w formie doklejanego paska folii przy uchwycie. Dodatkowo zgrzewane są również boczne krawędzie.

  Format, w jakim produkowane są torby reklamowe DKT, to minimum 22cm x 30 cm, a maksymalnie 65 cm x 58 cm. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk na torbach foliowych DKT wykonujemy metodą flexo, która jako niezwykle uniwersalna technika daje świetne możliwości elastycznego zadruku na rożnych podłożach z wykorzystaniem szybkoschnących farb.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 5 000 sztuk.

  Czytaj więcej