Loading
Certyfikat ISO 9001

ROMA FOLIOWA******

 • papier-icon-catipack folia

  LDPE – folia polietylenowa o niskiej gęstości (nieszeleszcząca); HDPE – folia sztywna, szeleszcząca o wysokiej gęstości; MDPE – mieszanka; LDPE i HDPE (nieszeleszcząca, matowa), przezroczysta, daje efekt tzw. „oszronionej szyby”

 • uszlachetnienia-icon uszlachetnienia

  Laminat błyszczący, matowy, Hot stamping

 • uchwyt-icon uchwyt

  Sznurek bawełniany, syntetyczny lub tasiemka

 • wytrzymalosc-icon wzmocnienia

  Wzmocnienie krawędzi górnej i spodu

 • formaty-icon formaty

  min. 20 x 20 max. 60 x 45 (cm)

 • nadruk-icon nadruk

  Flexo

 • naklad-icon nakład

  od 1 000 szt.

 • catipack-opis opis

  Torby foliowe to ciekawy odpowiednik dla papierowych toreb reklamowych. Dają wiele możliwości personalizacji i są estetyczną oprawą dla Twojego produktu.

  ROMA to unikalna torba foliowa Premium, wykonana na wzór papierowej z przewlekanymi uchwytami. Opakowanie może być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.

  Nasze torby reklamowe wykonujemy z materiałów wysokiej jakości. Do produkcji wykorzystujemy takie folie jak: LDPE – jest to folia polietylenowa o niskiej gęstości (nieszeleszcząca); HDPE – czyli folia sztywna, szeleszcząca o wysokiej gęstości; MDPE – to mieszanka folii LDPE oraz HDPE, charakteryzuje się średnią gęstością (nieszeleszcząca), jest matowa, a jednocześnie przezroczysta, dzięki czemu możemy uzyskać efekt ICE, czyli tzw. szronienia.

  Uszlachetnienie wykorzystywane w produkcji toreb reklamowych ROMA uzyskujemy dzięki nałożeniu dodatkowej warstwy. W tym celu najczęściej wykorzystujemy laminat błyszczący lub matowy kładziony na całą powierzchnię lub wybiórczo na poszczególne elementy grafiki, uzyskując wspaniały efekt wizualny. Uszlachetnienie możemy uzyskać również dzięki takiej metodzie jak Hot stamping czyli termodruk.

  Uchwyty, w zależności od Twoich preferencji, mogą zostać wykonane z takich materiałów jak sznurek syntetyczny lub bawełniany, a także z różnego rodzaju tasiemek.

  Wzmocnienia w torbach foliowych znajdują się na spodzie oraz wzdłuż górnej krawędzi. Na Twoje życzenie możemy wzmocnić również dodatkowe elementy.

  Format, w jakim mogą być produkowane torby reklamowe ROMA, to minimum 20 cm x 20 cm, a maksymalnie 60 cm x 45 cm. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk wykonujemy metodą flexo, która jako niezwykle uniwersalna technika daje świetne możliwości elastycznego zadruku na rożnych podłożach z wykorzystaniem szybkoschnących farb.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 1 00 sztuk.

  Czytaj więcej