Loading
Certyfikat ISO 9001

Bibułka

 • papier-icon-catipack materiał

  Biała gładka, z nadrukiem lub bez, kolorowa w ryzach

 • uszlachetnienia-icon-1 uszlachetnienie

  Nie dotyczy

 • formaty-icon-1 formaty

  Standardowe: 50 x 70; dowolne na zapytanie klienta

 • nadruk-icon-1 nadruk

  Flexo

 • naklad-icon-1 nakład

  150kg

 • catipack-opis opis

  Oferujemy wysokiej jakości delikatne bibuły, które doskonale sprawdzają się do pakowania prezentów oraz jako eleganckie wypełnienie do toreb, pudełek oraz innych opakowań reklamowych. BIBUŁKI pełnią zarówno funkcję reklamową – dzięki możliwości indywidualnego nadruku, jak i dekoracyjną – jako luksusowy element uzupełniający. Dzięki naszym papierom dekoracyjnym i cienkim bibułkom możesz sprawić, że Twoich klientów ucieszy już fakt luksusowego opakowania Twoich produktów – konsumenci wysoko cenią przemyślane i starannie wykonane wykończenie ich zakupów.

   

  Opakowanie może być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem. W naszej ofercie znajdują się różne wzory oraz kolory. Umożliwiamy także indywidualny nadruk, dzięki któremu Twoi klienci jeszcze bardziej poczują się związani z Twoją marką.

   

  BIBUŁKI dostępne są w wersjach: biała gładka – niezwykle cienki, uniwersalny i elegancki papier do wypełnienia opakowań reklamowych, sprawdzi się także jako np. dodatkowe zabezpieczenie odzieży w wysyłce; z nadrukiem – personalizowany nadruk sprawi, że Twój produkt będzie jeszcze bardziej wyjątkowy; kolorowa – nada Twojemu opakowaniu niepowtarzalnego charakteru.

   

  Formaty, w jakich produkowane są nasze BIBUŁKI, to arkusze standardowe o wymiarach 50 cm x 70 cm. Na specjalne życzenie klienta możliwa jest również produkcja arkuszy niestandardowych. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

   

  Nadruk wykonujemy metodą flexo, która jako niezwykle uniwersalna technika daje świetne możliwości elastycznego zadruku na rożnych podłożach z wykorzystaniem szybkoschnących farb.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 150 kg.

  Czytaj więcej