Loading
Certyfikat ISO 9001

CELOFAN

 • papier-icon-catipack materiał

  PPL 30micr, w rolach

 • uszlachetnienia-icon-catipack uszlachetnienie

  Nie dotyczy

 • formaty-icon-catipack formaty

  Rolki 70 x 5, 100 x 3, 100 x 10 (szer x dł)

 • nadruk-icon-catipack nadruk

  Flexo

 • naklad-icon-catipack nakład

  50 szt. rolek bez nadruku, z nadrukiem 20 000 m

 • catipack-opis opis

  Oferujemy wysokiej jakości celofany, które doskonale sprawdzają się do pakowania prezentów oraz jako eleganckie wypełnienie do koszy prezentowych, toreb, pudełek oraz innych opakowań reklamowych. Pełnią zarówno funkcję reklamową – dzięki możliwości indywidualnego nadruku, jak i dekoracyjną – jako luksusowy element uzupełniający. Dzięki naszym papierom dekoracyjnym i celofanom możesz sprawić, że Twoich klientów ucieszy już fakt luksusowego opakowania Twoich produktów – konsumenci wysoko cenią przemyślane i starannie wykonane wykończenie ich zakupów oraz otrzymanych prezentów.

  Opakowanie może być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem. W naszej ofercie znajdują się różne wzory oraz kolory, a także najbardziej popularna wersja, czyli CELOFAN przezroczysty. Umożliwiamy również indywidualny nadruk, dzięki któremu Twoi klienci jeszcze bardziej poczują się związani z Twoją marką.


  CELOFAN wykonany jest z wytrzymałej folii PPL o grubości 30 micronów. To niezwykle uniwersalna, a jednocześnie bardzo elegancka forma wypełnienia opakowań reklamowych. W połączeniu z innymi dodatkami, takimi jak tasiemki, kokardy lub papiery dekoracyjne, tworzy niepowtarzalny charakter Twojej marki i daje niesamowity efekt końcowy, który upewni Twoich klientów o słusznym wyborze.

  Formaty, w jakich produkowane są nasze CELOFANY, to role o standardowych wymiarach (szerokość x długość): 70 cm x 5 cm, 100 cm x 3 cm oraz 100 cm x 10 cm. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk wykonujemy metodą flexo, która jako niezwykle uniwersalna technika daje świetne możliwości elastycznego zadruku na rożnych podłożach z wykorzystaniem szybkoschnących farb.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 50 sztuk rolek bez nadruku lub 25 000 sztuk rolek z nadrukiem.

  Czytaj więcej