Loading
Certyfikat ISO 9001

MARKET PLUS ***

 • papier-icon-catipack folia

  LDPE – folia polietylenowa o niskiej gęstości (nieszeleszcząca); MDPE – mieszanka LDPE i HDPE (nieszeleszcząca, matowa), przezroczysta, daje efekt tzw. „oszronionej szyby”

 • uszlachetnienia-icon-catipack uszlachetnienie

  Nie dotyczy

 • uchwyt-icon-catipack uchwyt

  Wycięty lub dogrzany uchwyt

 • wytrzymalosc-icon-catipack wzmocnienia

  Nie dotyczy

 • formaty-icon-catipack formaty

  Zapytaj nas o dostępne

 • nadruk-icon-catipack nadruk

  Flexo

 • naklad-icon-catipack nakład

  5 000 szt.

 • catipack-opis opis

  Torby foliowe to ciekawy odpowiednik dla papierowych toreb reklamowych. Dają wiele możliwości personalizacji i są estetyczną oprawą dla Twojego produktu.
  Model MARKET PLUS to pojemna torba foliowa z formowanym spodem i bocznymi ściankami, dzięki czemu zwiększa znacząco swoje podstawowe wymiary. Opakowanie może zostać wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.

  Nasze torby reklamowe wykonujemy z materiałów wysokiej jakości. Do produkcji toreb MARKET PLUS wykorzystujemy takie folie jak: LDPE – jest to folia polietylenowa o niskiej gęstości (nieszeleszcząca) oraz MDPE – czyli mieszankę folii LDPE oraz HDPE, charakteryzuje się średnią gęstością (nieszeleszcząca), jest matowa, a jednocześnie przezroczysta, dzięki czemu daje efekt tzw. szronienia.

  Uszlachetnienie w produkcji toreb reklamowych MARKET PLUS nie jest wykonywane.

  Uchwyty dla tego modelu opakowań, w zależności od Twoich preferencji, mogą zostać wykonane w formie wydłużonych rączek z folii dogrzewanej do górnej krawędzi lub jako wygodne wycięcia w kształcie fasolki.

  Wzmocnienia w torbach foliowych MARKET PLUS nie są wykonywane. Model jest zgrzewany na spodzie.

  Format, w jakim produkowane są torby reklamowe MARKET PLUS to minimum 14cm x 6 cm x 21 cm, a maksymalnie 54 cm x 13 cm x 51 cm. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk na tym modelu torby foliowej wykonujemy zarówno metodą offset, która bardzo dobrze sprawdza się w druku dla tego typu produktów, jak również metodą flexo, która jako niezwykle uniwersalna technika daje świetne możliwości elastycznego zadruku na rożnych podłożach z wykorzystaniem szybkoschnących farb.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 5 000 sztuk.

  Czytaj więcej