Loading
Certyfikat ISO 9001

Bottle Pack

 • papier-icon-catipack materiał

  Karton biały, beżowy, powlekany lub tektura falista

 • uszlachetnienia-icon-catipack uszlachetnienie

  Laminat błyszczący, matowy, z okienkiem

 • formaty-icon-catipack formaty

  Dowolne – zapytaj nas o dostępne

 • nadruk-icon-catipack nadruk

  Offset

 • naklad-icon-catipack nakład

  500 szt.

 • catipack-opis opis

  W naszej ofercie poświęciliśmy osobny dział na dość szczególne produkty – luksusowe OPAKOWANIA NA BUTELKI. To praktyczne, wytrzymałe, a przede wszystkim wyjątkowe opakowania reklamowe przeznaczone do zapakowania takich produktów jak alkohol, syropy, oliwa lub inne wyroby delikatesowe. Spośród naszej oferty na szczególną uwagę zasługuje wzór BOTTLE PACK. To ekskluzywne kartonowe pudełko na butelki dostępne na indywidualne zamówienie, które z pewnością przyciągnie uwagę nie tylko Twoich klientów. Dowolność formatu oraz wykończenia daje wiele możliwości personalizacji. Opakowanie może być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.

  Nasze pudełka reklamowe na butelki wykonujemy z materiałów wysokiej jakości. Do produkcji modelu BOTTLE PACK wykorzystujemy: karton powlekany – o gładkiej powierzchni, łatwy w zadruku, w naszej ofercie dostępny jest w kolorze białym lub beżowym oraz tekturę falistą, która charakteryzuje się lekkością i wysoką wytrzymałością, dzięki czemu chroni zawartość opakowania przed otarciem, zgnieceniem czy wilgocią.

  Uszlachetnienie wykorzystywane w produkcji opakowań reklamowych na butelki BOTTLE PACK to najczęściej laminat błyszczący lub matowy kładziony na całą powierzchnię lub wybiórczo na poszczególne elementy grafiki.
  Dodatkową opcją wykończenia dla luksusowych pudełek kartonowych jest przezroczyste okienko, dzięki któremu Twój produkt będzie doskonale wyeksponowany.

  Uchwyt dla pudełek reklamowych typu BOTTLE PACK wykonywany jest w formie wygodnego wycięcia w kształcie fasolki, który umożliwia komfortowe przenoszenie zawartości.

  Format, w jakim produkowany jest model BOTTLE PACK, jest dowolny. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk na pudełkach na butelki wykonywany jest metodą offset, która najlepiej sprawdza się w druku dla tego typu produktów.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 500 sztuk.

  Czytaj więcej