Loading
Certyfikat ISO 9001

GENOVA**

 • papier-icon-catipack papier

  Recycling Beżowy – gładki: beżowy / Kraft – gładki: biały i beżowy / Ribbed – prążkowany: biały, beżowy / Powlekany: biały

 • uszlachetnienia-icon uszlachetnienia

  Laminat błyszczcy i matowy, lakier UV

 • uchwyt-icon uchwyt

  Papierowy skadany do środka

 • wytrzymalosc-icon wzmocnienia

  Bez wzmocnień

 • formaty-icon formaty

  min. 14 x 6 x 21 max. 54 x 14 x 50

 • nadruk-icon nadruk

  Flexo

 • naklad-icon nakład

  3 000 szt.

 • catipack-opis opis

  Torby papierowe to najbardziej pożądane opakowania reklamowe, które zyskują coraz więcej zwolenników. GENOVA to ekonomiczna torba papierowa przeznaczona dla produktów z branży gastronomicznej oraz produktów masowych o niższej wartości, a także dla tych, którzy dysponują mniejszym budżetem. Opakowanie może być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.

  Nasze torby reklamowe wykonujemy z materiałów wysokiej jakości. Papier bazowy do produkcji oferujemy w czterech rodzajach: Recycling – jest to papier gładki wyprodukowany w 100% z makulatury, dostępny w kolorze beżowym; Kraft – to papier gładki w kolorze białym lub beżowym; Ribbed – to model prążkowany, dostępny w kolorze białym i beżowym; Powlekany – to wzór z dodatkowym uszlachetnieniem, dostępny w kolorze białym.

  Uszlachetnienie wykorzystywane w produkcji toreb reklamowych GENOVA uzyskujemy dzięki nałożeniu dodatkowej warstwy. W tym celu najczęściej wykorzystujemy laminat błyszczący lub matowy kładziony na całą powierzchnię lub wybiórczo na poszczególne elementy grafiki, uzyskując wspaniały efekt wizualny. Umożliwiamy również pokrycie wybranych elementów grafiki lakierem UV o wysokim połysku. Błyszcząca powierzchnia odbija światło i zmienia głęboką barwę nadruku na metaliczny srebrny kolor, dzięki czemu skutecznie przyciąga uwagę nie tylko Twoich klientów.

  Uchwyty dla tego modelu produkowane są wyłącznie w wersji papierowej składanej do środka.

  Wzmocnienia w torbach papierowych GENOVA nie są wykonywane.

  Format dla tego modelu toreb reklamowych to minimum 14 cm x 6 cm x 21 cm, a maksymalnie 54 cm x 14 cm x 50 cm. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk wykonujemy metodą flexo, która jako niezwykle uniwersalna technika daje świetne możliwości elastycznego zadruku na rożnych podłożach z wykorzystaniem szybkoschnących farb.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 3 000 sztuk.

  Czytaj więcej