Loading
Certyfikat ISO 9001

Firenze****

 • papier-icon-catipack papier

  Kraft – gładki: biały i beżowy / Ribbed – prążkowany: biały, beżowy / Powlekany: biały

 • uszlachetnienia-icon uszlachetnienia

  Laminat błyszczący i matowy, lakier UV

 • uchwyt-icon uchwyt

  Sznurek bawełniany, syntetyczny lub wycięcie w kształcie fasolki

 • wytrzymalosc-icon wzmocnienia

  Wzmocnienie krawędzi górnej i spodu

 • formaty-icon formaty

  Dowolne – zapytaj nas o dostępne

 • nadruk-icon nadruk

  Offset

 • naklad-icon nakład

  500 szt.

 • catipack-opis opis

  Torby papierowe to najbardziej pożądane opakowania reklamowe, które zyskują coraz więcej zwolenników. FIRENZE to stylowa torba papierowa przeznaczona dla produktów mniej wymagających, gdyż nie posiada wzmocnienia spodu, a jedynie wzmocnienie górnej krawędzi. Opakowanie może być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.

  Nasze torby reklamowe wykonujemy z materiałów wysokiej jakości. Papier bazowy do produkcji oferujemy w trzech rodzajach: Kraft – jest to papier gładki w kolorze białym lub beżowym; Ribbed – to model prążkowany, dostępny w kolorze białym i beżowym; Powlekany – to wzór z dodatkowym uszlachetnieniem, dostępny w kolorze białym.

  Uszlachetnienie wykorzystywane w produkcji toreb reklamowych FIRENZE uzyskujemy dzięki nałożeniu dodatkowej warstwy. W tym celu najczęściej wykorzystujemy laminat błyszczący lub matowy kładziony na całą powierzchnię lub wybiórczo na poszczególne elementy grafiki, uzyskując wspaniały efekt wizualny. Umożliwiamy również pokrycie wybranych elementów grafiki lakierem UV o wysokim połysku. Błyszcząca powierzchnia odbija światło i zmienia głęboką barwę nadruku na metaliczny srebrny kolor, dzięki czemu skutecznie przyciąga uwagę nie tylko Twoich klientów.

  Uchwyty w tym modelu mogą być wykonane ze sznurka bawełnianego lub syntetycznego. Uchwyty mogą być również wykonane w formie wycięcia w kształcie fasolki z odpowiednim wzmocnieniem lub bez.

  Wzmocnienia w torbach papierowych znajdują się na spodzie oraz wzdłuż górnej krawędzi.

  Format, w jakim produkowane są torby reklamowe FIRENZE, jest dowolny. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk na wszystkich modelach wykonywany jest metodą offset, która najlepiej sprawdza się w druku dla tego typu produktów.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 500 sztuk.

  Czytaj więcej