Loading
Certyfikat ISO 9001

Jesteśmy ludźmi z pasją

Podobno ludzie z pasją tworzą lepsze rzeczy. Dlatego stworzyliśmy zespół świadomy znaczenia wysokiej jakości. Nasza praca jest czystą pasją, a to pozwala nam na wyjątkowe podejście do każdego zamówienia. Śledzimy trendy i ciągle poszukujemy lepszych rozwiązań, by móc sprostać nawet najbardziej nietypowym oczekiwaniom naszych Klientów.

Nasza misja

Budowanie świadomości o tym, że warto inwestować w jakość.

Zależy nam na obustronnych korzyściach i dzieleniu się wiedzą z naszymi Klientami. Doświadczenie podpowiada nam, że nie jakość kosztuje, a jej brak. Opakowanie i torby papierowe są pierwszą wizytówką dla Twojej marki więc oszczędzając na jakości tych produktów osłabiasz jej wizerunek. Tymczasem inwestycja w opakowanie zwraca się w postaci uznania przez wiernych Klientów oraz wzmocnienia wizerunku Twojej firmy. Dlatego naszą misją jest zmiana kultury zakupów, promocja wysokiej jakości oraz budowanie świadomości marki.

Nasze cele

Naszym nadrzędnym celem jest zrealizowanie zamówienia na czas oraz zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego. Potwierdzeniem naszej dobrze wykonanej pracy jest uśmiech na twarzach Klientów i ponowne zaproszenie do współpracy.

Co nas wyróżnia?

 • Jakość, do której przykładamy największą wagę.

  Torba reklamowa jest nie tylko opakowaniem, ale skutecznym narzędziem promocji. Dobrze opakowany produkt zostawia ślad w pamięci użytkownika na długi czas.

 • Odpowiedzialność za wizerunek naszych Klientów.

  Swoim zaangażowaniem oraz jakością naszej pracy przyczyniamy się do współtworzenia wizerunku wielu marek. Dlatego tak wielki nacisk kładziemy na dbałość o szczegóły na każdym etapie procesu produkcji.

 • Solidność, terminowość, uczciwość.

  Solidność i terminowość gwarantują nam m.in. duże moce produkcyjne, a zdobyte przez nas certyfikaty potwierdzają naszą rzetelność i najwyższe standardy produkcji. Wieloletnia współpraca z naszymi Klientami jest dowodem na to, że jesteśmy firmą działającą FAIR PLAY.

 • Jeden dostawca na wiele potrzeb.

  Mamy bogaty wybór luksusowych toreb papierowych, foliowych i opakowań w pełnej gamie rozmiarów i wzorów. Wielość dodatków, ozdób oraz dobór odpowiednich akcesoriów czynią naszą ofertę wyjątkową i niepowtarzalną. Gwarantujemy także szeroki zakres usług okołoprodukcyjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiedzieć kompleksowo na potrzeby Klientów. Eliminuje to tym samym ryzyko niepowodzeń związanych z koordynacją zamówień u wielu dostawców. Jeden dostawca na wiele potrzeb to oszczędność czasu, pieniędzy i większy komfort pracy.

 • Innowacyjność i profesjonalne doradztwo.

  Rozwój technologiczny pozwala nam wprowadzać innowacyjne rozwiązania do naszych produktów i usług. Dzięki temu nasi Klienci mogą wyróżnić się na tle konkurencji oryginalnym opakowaniem, a także jeszcze lepiej zadbać o wygodę swoich odbiorców. Nasi specjaliści mają wiedzę na temat możliwości technologicznych oraz najnowszych trendów, a ich duże doświadczenie pozwala dobrać idealne rozwiązania do potrzeb Klienta.