Loading
Certyfikat ISO 9001

FLEXILOOP****

 • papier-icon-catipack folia

  LDPE – folia polietylenowa o niskiej gęstości (nieszeleszcząca); MDPE – mieszanka LDPE i HDPE (nieszeleszcząca, matowa), przezroczysta, daje efekt tzw. „oszronionej szyby”

 • uszlachetnienia-icon-catipack uszlachetnienia

  Lakier matowy

 • uchwyt-icon-catipack uchwyt

  Foliowy dogrzewany

 • wytrzymalosc-icon-catipack wzmocnienia

  Dla folii LDPE możliwość zakładki górnej

 • formaty-icon-catipack formaty

  min. 25 x 30 max. 60 x 52 (cm)

 • nadruk-icon-catipack nadruk

  Flexo

 • naklad-icon-catipack nakład

  od 5 000 szt.

 • catipack-opis opis

  Torby foliowe to ciekawy odpowiednik dla papierowych toreb reklamowych. Dają wiele możliwości personalizacji i są estetyczną oprawą dla Twojego produktu.
  FLEXILOOP to popularna torba foliowa z formowanym spodem i wygodnymi, wydłużonymi rączkami. Opakowanie może być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.

  Nasze torby reklamowe wykonujemy z materiałów wysokiej jakości. Do produkcji wykorzystujemy takie folie jak: LDPE – jest to folia polietylenowa o niskiej gęstości (nieszeleszcząca) oraz MDPE – czyli mieszankę folii LDPE oraz HDPE, która charakteryzuje się średnią gęstością (nieszeleszcząca), jest matowa, a jednocześnie przezroczysta, dzięki czemu daje efekt tzw. szronienia.

  Uszlachetnienie wykorzystywane w produkcji toreb reklamowych FLEXILOOP uzyskujemy dzięki nałożeniu dodatkowej warstwy. W tym celu najczęściej wykorzystujemy lakier matowy kładziony na całą powierzchnię lub wybiórczo na poszczególne elementy grafiki, uzyskując wspaniały efekt wizualny.

  Uchwyty dla modelu FLEXILOOP wykonywane są z folii dogrzanej do górnej krawędzi. Wygodne, wydłużone rączki sprawdzają się zarówno przy mniejszych, jak i większych formatach toreb.

  Wzmocnienia w torbach wykonanych z folii LDPE możemy dodać w górnej zakładce. Model FLEXILOOP jest zgrzewany na bokach oraz w miejscu mocowania uchwytów.

  Format, w jakim są produkowane torby reklamowe FLEXILOOP, to minimum 25 cm x 30 cm, a maksymalnie 60 cm x 52 cm. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk wykonujemy metodą flexo, która jako niezwykle uniwersalna technika daje świetne możliwości elastycznego zadruku na rożnych podłożach z wykorzystaniem szybkoschnących farb.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 5 000 sztuk.

  Czytaj więcej