Loading
Certyfikat ISO 9001

Torino***

 • papier-icon-catipack papier

  Recycling beżowy – gładki, beżowy / Kraft – gładki: biały i beżowy / Ribbed – prążkowany: biały, beżowy / Powlekany: biały

 • uszlachetnienia-icon uszlachetnienia

  Laminat błyszczący i matowy, lakier UV, Hot stamping, Embossing

 • uchwyt-icon uchwyt

  Papierowy pleciony, syntetetyczny, bawełniany

 • wytrzymalosc-icon wzmocnienia

  Bez wzmocnień, opcjonalnie wzmocnienia spodu tekturką

 • formaty-icon formaty

  min. 14 x 6 x 21 max. 54 x 13 x 51

 • nadruk-icon nadruk

  Flexo i offset

 • naklad-icon nakład

  3 000 szt.

 • catipack-opis opis

  Torby papierowe to najbardziej pożądane opakowania reklamowe, które zyskują coraz więcej zwolenników. TORINO to praktyczna torba papierowa przeznaczona do pakowania produktów masowych lub takich o niższej wadze z uwagi na brak wzmocnień. Opakowanie może być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.

  Nasze torby reklamowe wykonujemy z materiałów wysokiej jakości. Papier bazowy do produkcji oferujemy w czterech rodzajach: Recycling – jest to papier gładki wyprodukowany w 100% z makulatury, dostępny w kolorze beżowym; Kraft – to papier gładki w kolorze białym lub beżowym; Ribbed – to model prążkowany, dostępny w kolorze białym i beżowym; Powlekany – to wzór z dodatkowym uszlachetnieniem, dostępny w kolorze białym.

  Uszlachetnienie wykorzystywane w produkcji toreb reklamowych TORINO to laminat błyszczący lub matowy kładziony na całą powierzchnię lub wybiórczo na poszczególne elementy grafiki. Umożliwiamy również pokrycie wybranych elementów grafiki lakierem UV o wysokim połysku. Uszlachetnienie możemy uzyskać również dzięki takim metodom jak: Hot stamping czyli termodruk oraz tłoczenie Embossing.

  Uchwyty mogą zostać wykonane z takich materiałów jak sznurek syntetyczny lub sznurek bawełniany usztywniony. Uchwyt może być również papierowy pleciony.

  Wzmocnienia w torbach papierowych TORINO nie są wykonywane. Opcjonalnie na Twoje życzenie możemy wykonać wzmocnienie spodu tekturką.

  Format dla tego modelu toreb reklamowych to minimum 14 cm x 6 cm x 21 cm, a maksymalnie 54 cm x 13 cm x 51 cm. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk na modelu TORINO wykonujemy zarówno metodą offset, która bardzo dobrze sprawdza się w druku dla tego typu produktów, jak również metodą flexo, która daje świetne możliwości elastycznego zadruku na rożnych podłożach.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 3 000 sztuk.

  Czytaj więcej