Loading
Certyfikat ISO 9001

Etykiety z nadrukiem

 • papier-icon-catipack materiał

  Folia lub papier

 • formaty-icon-catipack rodzaj

  Naklejka samoprzylepna

 • formaty-icon-catipack formaty

  Dowolne: owalne, okrągłe, prostokątne

 • uszlachetnienia-icon-catipack uszlachetnienie

  Cold Stamping, lakier UV, laminat

 • nadruk-icon-catipack nadruk

  Druk cyfrowy lub flexo, druk płaski lub wypukły

 • naklad-icon-catipack nakład

  W zależności od rodzaju, wg zapytania

 • catipack-opis opis

  W naszej stałej ofercie, oprócz luksusowych opakowań reklamowych, znajduje się także rozmaity wybór wysokiej jakości tasiemek, ozdób i dodatków. Są one doskonałym uzupełnieniem oraz estetycznym wykończeniem opakowań dla różnego rodzaju produktów z wielu branż.

  Spośród naszych oryginalnych artykułów dekoracyjnych i reklamowych szczególnie polecamy samoprzylepne ETYKIETY. Nasze nalepki reklamowe z indywidualnym nadrukiem świetnie sprawdzają się jako dodatkowe zabezpieczenie opakowania, a przy okazji pełnią funkcję dekoracyjną.

  Nasze ETYKIETY REKLAMOWE mogą być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem. Oferujemy różne kolory oraz wzory, a także możliwość indywidualnego nadruku, który pozwala jeszcze bardziej spersonalizować opakowanie.

  ETYKIETY mogą być wykonane w wersji papierowej lub foliowej. Dostępne są również modele kolorowe oraz transparentne.

  Format dla ETYKIET REKLAMOWYCH to np. owal, okrąg, prostokąt lub każdy inny dowolny kształt wykonany za zamówienie. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów.

  Uszlachetnienie uzyskujemy dzięki nałożeniu dodatkowej warstwy. W tym celu najczęściej wykorzystujemy laminat kładziony na całą powierzchnię lub wybiórczo na poszczególne elementy grafiki. Umożliwiamy również pokrycie wybranych elementów grafiki lakierem UV o wysokim połysku. Uszlachetnienie możemy uzyskać również dzięki metodzie Cold Stamping.

  Nadruk może być wykonany na płasko lub w wersji wypukłej, która jeszcze bardziej uatrakcyjnia materiał i nadaje Twojemu produktowi dodatkowej elegancji. Nadruk wykonywany jest drukiem cyfrowym lub metodą offset, która najlepiej sprawdza się w druku dla tego typu produktów.

  Nakład produkcyjny dla ETYKIET Z NADRUKIEM ustalamy indywidualnie dla danego zamówienia w zależności od rodzaju wybranych materiałów, formatów oraz wykończeń.

  Czytaj więcej