Loading
Certyfikat ISO 9001

PLECAK*****

 • papier-icon-catipack folia

  LDPE – folia polietylenowa o niskiej gęstości (nieszeleszcząca); HDPE – folia sztywna, szeleszcząca o wysokiej gęstości; MDPE – mieszanka LDPE i HDPE (nieszeleszcząca, matowa), przezroczysta, daje efekt tzw. „oszronionej szyby”

 • uszlachetnienia-icon-catipack uszlachetnienia

  Lakier matowy

 • uchwyt-icon-catipack uchwyt

  Sznurek bawełniany lub syntetyczny

 • wytrzymalosc-icon-catipack wzmocnienia

  Zakładka górna

 • formaty-icon-catipack formaty

  min. 30 x 40 max. 50 x 55 (cm)

 • nadruk-icon-catipack nadruk

  Flexo

 • naklad-icon-catipack nakład

  od 3 000 szt.

 • catipack-opis opis

  Torby foliowe to ciekawy odpowiednik dla papierowych toreb reklamowych. Dają wiele możliwości personalizacji i są estetyczną oprawą dla Twojego produktu.
  Torba foliowa PLECAK to nowoczesna forma ze sznurkiem umożliwiającym ściągnięcie górnej krawędzi. Opakowanie może być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.

  Nasze torby reklamowe wykonujemy z materiałów wysokiej jakości. Do produkcji wykorzystujemy takie folie jak: LDPE – jest to folia polietylenowa o niskiej gęstości (nieszeleszcząca); HDPE – czyli folia sztywna, szeleszcząca o wysokiej gęstości; MDPE – to mieszanka folii LDPE oraz HDPE, charakteryzuje się średnią gęstością (nieszeleszcząca), jest matowa, a jednocześnie przezroczysta, dzięki czemu daje efekt tzw. szronienia.

  Uszlachetnienie wykorzystywane w produkcji toreb reklamowych w formie PLECAKA uzyskujemy dzięki nałożeniu dodatkowej warstwy. W tym celu najczęściej wykorzystujemy lakier matowy kładziony na całą powierzchnię lub wybiórczo na poszczególne elementy grafiki, uzyskując wspaniały efekt wizualny.

  Uchwyty, w zależności od Twoich preferencji, mogą zostać wykonane z takich materiałów jak sznurek syntetyczny lub bawełniany. Dostępny jest model ze sznurkiem po jednej stronie z zastosowaniem na ramię lub z dwoma sznurkami do założenia na plecy.

  Wzmocnienia w tego typu torbach foliowych znajdują się w górnej zakładce, zgrzewane są również boczne krawędzie.

  Format, w jakim produkowane są torby reklamowe typu PLECAK, to minimum 30 cm x 40 cm, a maksymalnie 50 cm x 55 cm. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk wykonujemy metodą flexo, która jako niezwykle uniwersalna technika daje świetne możliwości elastycznego zadruku na rożnych podłożach z wykorzystaniem szybkoschnących farb.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 3 000 sztuk.

  Czytaj więcej