Loading
Certyfikat ISO 9001

MARKET Z ZAKŁADKĄ***

 • papier-icon-catipack folia

  LDPE – folia polietylenowa o niskiej gęstości (nieszeleszcząca); MDPE – mieszanka LDPE i HDPE (nieszeleszcząca, matowa), przezroczysta, daje efekt tzw. „oszronionej szyby”

 • uszlachetnienia-icon uszlachetnienia

  Lakier matowy

 • uchwyt-icon uchwyt

  Wycięcie w kształcie fasolki

 • wytrzymalosc-icon wzmocnienia

  Zakładka górna

 • formaty-icon formaty

  min. 25 x 30 max. 65 x 51,5 (cm)

 • nadruk-icon nadruk

  Flexo

 • naklad-icon nakład

  od 5 000 szt.

 • catipack-opis opis

  Torby foliowe to ciekawy odpowiednik dla papierowych toreb reklamowych. Dają wiele możliwości personalizacji i są estetyczną oprawą dla Twojego produktu.
  Model MARKET Z ZAKŁADKĄ to praktyczna torba foliowa z formowanym spodem i wygodnym uchwytem. Opakowanie może zostać wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.

  Nasze torby reklamowe wykonujemy z materiałów wysokiej jakości. Do produkcji toreb typu MARKET Z ZAKŁADKĄ wykorzystujemy takie folie jak: LDPE – jest to folia polietylenowa o niskiej gęstości (nieszeleszcząca) oraz MDPE – czyli mieszankę folii LDPE oraz HDPE, charakteryzuje się średnią gęstością (nieszeleszcząca), jest matowa, a jednocześnie przezroczysta, dzięki czemu daje efekt tzw. szronienia.

  Uszlachetnienie wykorzystywane w produkcji toreb reklamowych MARKET Z ZAKŁADKĄ uzyskujemy dzięki nałożeniu dodatkowej warstwy. W tym celu najczęściej wykorzystujemy lakier matowy kładziony na całą powierzchnię lub wybiórczo na poszczególne elementy grafiki, uzyskując wspaniały efekt wizualny.

  Uchwyty dla tego modelu opakowań reklamowych wykonywane są w formie wycięcia w kształcie fasolki.

  Wzmocnienia w tego typu torbach foliowych znajdują się w górnej zakładce na całej szerokości, zgrzewane są również boczne krawędzie.

  Format, w jakim produkowane są torby reklamowe MARKET Z ZAKŁADKĄ, to minimum 25 cm x 30 cm, a maksymalnie 65 cm x 51,5 cm. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk na tym modelu torby foliowej wykonujemy metodą flexo, która jako niezwykle uniwersalna technika daje świetne możliwości elastycznego zadruku na rożnych podłożach z wykorzystaniem szybkoschnących farb.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 5 000 sztuk.

  Czytaj więcej