Loading
Certyfikat ISO 9001

Zawieszki i metki

 • papier-icon-catipack materiał

  Papier 120-350g

 • uszlachetnienia-icon-catipack uszlachetnienie

  Laminat błyszczący, matowy, lakier UV i inne

 • nadruk-icon-catipack nadruk

  Offset

 • naklad-icon-catipack nakład

  W zależności od rodzaju, wg zapytania

 • catipack-opis opis

  Spośród naszych oryginalnych artykułów dekoracyjnych i reklamowych dużą popularnością cieszą się ZAWIESZKI i METKI. Nasze ZAWIESZKI świetnie sprawdzają się jako dodatkowe zdobienia prezentów, ekskluzywnych toreb czy luksusowych pudełek. Mogą też pełnić dodatkową funkcję w postaci kartki z personalizowaną dedykacją. Nasze METKI natomiast są idealną odpowiedzią na potrzeby rynku odzieżowego.

  Nasze ZAWIESZKI i METKI mogą być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.
  Oferujemy szeroki wybór w różnych kolorach oraz rozmaitych wzorach. Materiał, z jakiego wykonywane są nasze produkty z tej kategorii, to wysokiej jakości papier o gramaturze w zakresie między 120-350 g/m2.

  Uszlachetnienie wykorzystywane w produkcji ZAWIESZEK I METEK uzyskujemy dzięki nałożeniu dodatkowej warstwy. W tym celu najczęściej wykorzystujemy laminat błyszczący lub matowy kładziony na całą powierzchnię lub wybiórczo na poszczególne elementy grafiki, uzyskując wspaniały efekt wizualny. Umożliwiamy również pokrycie wybranych elementów grafiki lakierem UV o wysokim połysku.

  Nadruk wykonywany jest metodą offset, która najlepiej sprawdza się w druku dla tego typu produktów.

  Nakład produkcyjny dla ZAWIESZEK I METEK ustalamy indywidualnie dla danego zamówienia w zależności od rodzaju wybranych materiałów, formatów oraz wykończeń.

  Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie wyjaśnimy wszelkie pytania i pomożemy ustalić najbardziej optymalne warunki zamówienia.

  Czytaj więcej