Loading
Certyfikat ISO 9001

Milano****

 • papier-icon-catipack papier

  Kraft – gładki: biały i beżowy / Ribbed – prążkowany: biały, beżowy / Powlekany: biały / Elastokraft – drobno prążkowany: biały / Ozdobny – oryginalne faktury, barwiony w masie.

 • uszlachetnienia-icon uszlachetnienia

  Laminat błyszczący i matowy, lakier UV, Hot stamping, Embossing, Soft Touch, Glitter, efekt metaliczny

 • uchwyt-icon uchwyt

  Papierowy pleciony, syntetyczny lub baweniany usztywniony

 • wytrzymalosc-icon wzmocnienia

  Zakładka górna, opcjonalnie wzmocnienie spodu tekturą

 • formaty-icon formaty

  min. 15 x 8 x 18 max. 58 x 14 x 50

 • nadruk-icon nadruk

  Offset

 • naklad-icon nakład

  3 000 szt.

 • catipack-opis opis

  Torby papierowe to najbardziej pożądane opakowania reklamowe, które zyskują coraz więcej zwolenników. MILANO to torba reklamowa Top Quality przeznaczona do efektownego pakowania kosmetyków, odzieży, materiałów promocyjnych i reklamowych. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy cenią jakość, ale mają ograniczony budżet. Opakowanie może być wykonane w stylu, który najlepiej odpowiada Twojej marce i który najlepiej będzie komponował się z Twoim produktem.

  Nasze torby reklamowe wykonujemy z materiałów wysokiej jakości. Papier bazowy do produkcji oferujemy aż w pięciu rodzajach: Kraft – jest to papier gładki w kolorze białym lub beżowym; Ribbed – to model prążkowany, dostępny w kolorze białym i beżowym; Powlekany – to wzór z dodatkowym uszlachetnieniem, dostępny w kolorze białym; Elastokraft – papier z drobnym prążkowaniem w kolorze białym; Ozdobny – model ten pozwala na najbardziej dowolne i oryginalne faktury, papier jest barwiony w dowolnym kolorze.

  Uszlachetnienie wykorzystywane w produkcji toreb papierowych MILANO to najczęściej laminat błyszczący i matowy oraz lakier UV. Uszlachetnienie możemy uzyskać również dzięki takim metodom jak: Hot stamping czyli termodruk, tłoczenie Embossing, użycie folii Soft Touch lub brokatowej Glitter oraz poprzez dodanie efektu metalicznego.

  Uchwyty mogą zostać wykonane z takich materiałów jak sznurek syntetyczny lub sznurek bawełniany usztywniony. Uchwyt może być również papierowy pleciony.

  Wzmocnienia w torbach papierowych MILANO znajdują się w górnej zakładce. Opcjonalnie na Twoje życzenie możemy wykonać dodatkowe wzmocnienie spodu tekturką.

  Format, w jakim produkowane są torby reklamowe MILANO, to minimum 15 cm x 8 cm x 18 cm, a maksymalnie 58 cm x 14 cm x 50 cm. Prześlij nam swój projekt lub skorzystaj z gotowych wzorów. Zapytaj nas o aktualnie dostępne formaty.

  Nadruk na wszystkich modelach wykonywany jest metodą offset, która najlepiej sprawdza się w druku dla tego typu produktów.

  Nakład minimalny dla zamówienia to 3 000 sztuk.

  Czytaj więcej