Loading
Certyfikat ISO 9001

Masz pewność jakości, którą zauważą Twoi Klienci

Dlaczego jakość jest ważna?
Jak mówi stare polskie przysłowie: „Jak cię widzą, tak cię piszą”. To stwierdzenie sprawdza się również w przypadku opakowań, ponieważ to one są Twoją firmową wizytówką. Czy wiesz, że 30% kupujących korzysta z toreb reklamowych wielokrotnie? Oznacza to, że opakowanie na Twój produkt zaraz po zakupie może być używane do innych celów. Dlatego warto, by prezentowało się dobrze podczas wielokrotnego użycia. Wysoka jakość to wartość dodana, która zwróci się w postaci dodatkowej reklamy i nowych klientów.

Twoja firma zyska na lepszym wizerunku

Dostosowanie odpowiedniego opakowania do marki.
Kiedy opakowanie wywołuje pozytywne emocje, to jego zawartość zostanie oceniona jeszcze lepiej. Użytkownicy oczekują, że torba reklamowa przekaże informację o niesionej w nim zawartości. Chcą zwyczajnie pochwalić się, że właśnie dokonali drogiego zakupu. Stosując więc ekonomiczne opakowanie do luksusowego produktu można narazić klienta na niepotrzebne rozczarowanie. Wrażenie jakie zostaje wywarte w momencie wręczenia produktu pozostaje na długo. Najlepiej jest więc umiejętnie dostosować opakowanie do wartości produktu. W przypadku tych najbardziej luksusowych zakupów uznaje się, że 10% wartości produktu powinno zostać przeznaczone na opakowanie.

Potrafimy fachowo doradzić i projektować

Poznaj nasze studio.
Dysponujemy autorskimi projektami, robimy specjalne wizualizacje oraz nowe wykroje specjalnie na zamówienie. Każdy zamawiający ma bezpośredni kontakt z personalnym sprzedawcą na każdym etapie zamówienia. Kładziemy szczególny nacisk na właściwy wybór detali tak, aby finalny produkt był szyty na miarę.

Jesteśmy godni zaufania

Dajemy gwarancję dostawy.
Naszym priorytetem jest, by wszystkie zamówienia zostały skompletowane i dostarczone na miejsce o zadeklarowanym czasie.